Vždyť to není k jídlu!

Když se mladičká novomanželka učí vařit, není to vždy všude tak, že manžel sní s úsměvem všechno a je šťasten a rád, že se holka snaží. Hrachová kaše je tak trochu betonová, polévka řídká a nemastná neslaná, párečky se trochu připálily. Na internetu prý nebylo, jak dlouho se mají opékat a na kterém hořáku. No jo, a ještě tenkrát nebyl ve známosti ani rozvoz pizzy.

Co s tím?

Najíme se lásky – nejde také praktikovat do nekonečna, protože za chvíli už z vás budou chodit jenom kalhoty. Člověk jíst prostě potřebuje. A když takhle zase budete vyhazovat něco, co se fakt nedá pozřít, nezoufejte. Protože dneska už v každém větším městě a dokonce i ve vesnicích mají restaurace, které se postarají o rozvoz pizzy. A nejen té. Bezva služby, vyzkoušejte si je, i když vám doma už chutná.