Pyroefekty v průběhu programu


Chystáte velkou krásnou svatbu, ale váháte nad programem na večerní párty? Jakou vymyslet zábavu, aby se hosté nenudili? Kouzelník magic KELLMAN se Vám postará o nezapomenutelný zážitek.

Nemusíte se bát, že zábava na Vaší párty bude váznout. Naopak, Vaši hosté budou ještě dlouho vzpomínat na tento večer. Je jen na Vás, zda zvolíte velkolepé kouzelnické vystoupení na hudbu nebo raději tzv. table hopping, tedy show, kdy kouzelník zapojí i diváky.

Kouzelník vykouzlí úsměv

Už se nemusíte bát, že by se na Vaší párty objevil byť jeden znuděný obličej. Budete žasnout nad triky, které Vám kouzelník zblízka předvede. Pozvěte si ho, kam Vás napadne – na párty, na otevření klubu či na oslavu dětských narozenin. Program vymyslíme na míru.

Pyroefekty v průběhu programu
Ohodnoťte příspěvek