Pronájem objektů

Chtěli bychom svým stávajícím i novým klientům nabídnout to nejlepší v oblasti domácího cestovního ruchu. Pronájem stovek jednoduše zařízených chat i luxusně vybavených chalup za ceny majitelů bez navýšení čeká právě na vás. Vyberte si jakoukoliv turistickou zajímavou oblast na území Čech, Moravy i na Slovensku a zarezervujte si co nejdříve váš termín. Poznáte, že s námi je cestování snadné a strávení dovolené je pro vás relaxací a odpočinkem tak, jak to má být.

Zákaznický servis

Od roku 1991 nabízíme svým stávajícím i novým klientům to nejlepší v rámci domácího cestovního ruchu. Chaty a chalupy na různé úrovni vybavení jsou pro vás připraveni v každém ročním období. Na našich internetových stránkách najdete horkou linku, zákaznický servis i možnost kontaktu mailem. http://www.adaptic.cz/marketing/email-marketing/ Pomůžeme vám s výběrem.