Překvapení se nekonalo

Mirek si myslel, že Andreu překvapí, ale místo toho byla smutná. Skrývala to sice mistrně, ale moc se jí to nedařilo. Mirek jí vyrobil zábradlí na balkon, ale ona si ho představovala úplně jinak. Mrzelo jí, že o její představě Mirek věděl, ale udělal to úplně jinak. Měla pocit, že jí nebere vážně, a že i kdyby se rozkrájela, bude vše špatně. Překvapení, na které on čekal, na jiskry v jejích očích, se prostě nekonalo. Nemohlo se konat, byla smutná.

Bylo by to moc nebezpečné

Zábradlí na balkon bylo velmi nebezpečné. V jejich domě bydleli sami, ale za nedlouho se jim měli narodit dvojčata a tak se Míla raději jistila dopředu a chtěla posvém muži, aby ho vyrobil hned. I kvůli kočárku , který měla volánu nechávat na venku, aby k miminkům měla blízko z kuchyně. Je to šikovné, moci takto rychle vystrčit kočárek. I plocha byla dost velká na to, aby je mohla v kočárku uspat. Muž se k tomu neměl, ale musel.