Opravy i rekonstrukce

Každý dům chce jednou za čas „nový kabát“, novou fasádu, nový interiér, celkovou údržbu. Na trhu je dostatečné množství firem, které se zabývají kompletními rekonstrukcemi a modernizacemi. Zaměstnávají řemeslníky různých profesí, zedníky, obkladače, zámečníky, klempíře, elektrikáře, instalatér y. Jsou proto schopny provést modernizaci vašeho domu nebo bytu kompletně. Máte vše od jednoho dodavatele, což je pohodlné.

Krátký čas realizace

Zadat zakázku firmě, která zastřešuje více profesí, se vyplatí i z hlediska časového. Pokud jsou řemeslníci různých profesí koordinovaní jedním vedením, je možné mnohem lépe naplánovat postup rekonstrukce a časovou návaznost nástupu jednotlivých řemeslníků. Například v okamžiku, kdy instalatéři dokončí rozvody vody, hned jsou připraveni zedníci k zapravení stěn po jejich práci. A to zkracuje celkový čas realizace zakázky.