Na zakázku i do netradičních prostor

Pokud stávající zázemí Vašeho domova již potřebuje modernizaci, neváhejte a obraťte se na nás. Realizujeme kuchyně na zakázku nejen do míst, na které běžně dodávané sektorové kusy skříněk prostě nedosáhnou. Přesně na míru využijeme všechen, i ten nejmenší prostor v místnosti. Ne každá místnost je vhodná pro umístění standardních skříněk, u nás zaměřujeme a zhotovujeme linku přesně do prostoru, který jste pro ni vymezily, nebo který umožňují dispozice vašeho domova. Nedělejte kompromisy tam, kde nemusíte. Obraťte se na nás, společně najdeme řešení, které plně uspokojí Vaše požadavky.

Moderní linka přímo pro Vás

Pokud jste se rozhodli, že si ve svém bytě vytvoříte reprezentativní místnost, kterou se budete moci pochlubit, inspirujte se například v naší fotogalerii. Zde vidíte ukázku toho, jakým způsobem si poradíme, dokážeme elegantně a prakticky zaplnit i netradiční prostor a vhodně umístíme jednotlivé spotřebiče. Pouze přijatelným možností je spousta, společně však jistě najdeme tu, která bude přímo na míru Vašemu domovu.

Na zakázku i do netradičních prostor
4 (80%)2