Dovolené se nechcete vzdát

Možná máte letos trochu hlouběji do kapsy a nemůžete si dovolit dovolenou v Thajsku nebo v jiné atraktivní lokalitě. Možná máte také tak trochu strach, protože vyrazit do dalekých krajů v současné době může být i nebezpečné. Na druhou stranu zříci se dovolené nechcete ani Vy, ani Vaše rodina. Jak tohle vyřešit? Odpověď zní – Chorvatsko 2016 levné apartmány přímo u moře.

Místo, které je stále in

Cena Vás mile překvapí a jedná se o lokalitu, kterou máte jen pár hodin autem. Záleží na Vás, v kolik vyrazíte a jaké si cestou udáte tempo. Je to mnohem pohodlnější. Dalmácie je nádherná a můžete si vybrat místo podle svých představ. Například Mimice , Zablač, Mala Luka, Drvenik, Grebaštica a celá řada dalších. Chorvatsko je zkrátka stále in.

Dovolené se nechcete vzdát
4 (80%)1
" "