Doveďte to k dokonalosti

Jdete na maškarní ples a chybí Vám nějaké doplňky k Vašim karnevalovým maskám? Nezoufejte. V naší nabídce si vyberete. Pokud jste se oblékli do kostýmu a stále nejste spokojeni, něco tomu asi chybí. Čím ale oblek doplnit, aby to bylo konečně ono? Podívejte se do zrcadla a uvažujte, čím oblečení vhodně doplnit, aby celek působil dokonale? Někdy stačí rtěnka, někdy klobouk či pirátská vlajka. Co třeba bílé krajkové punčochy? Hodí se k vašemu převleku?

Nechte pracovat fantazii

Doplňky dotvoří karnevalové masky tak, aby pak vypadaly dokonale. Sortiment je velice široký a můžete volit i více doplňků. Čerti mohou volit nalepovací latexové uši, řetěz či pytel. Upír si zase vybere upíří zuby. Zdravotní sestřička či doktorka může volit hned několik doplňků. Od injekční stříkačky, přes lahvičku s léky. Prostě fantazii se meze nekladou.