Chytré hodinky Pebble

Než začnete chytré hodinky Pebble používat, je nutné nainstalovat do telefonu náležité aplikace. Pak zapnete Bluetooth v telefonu a také chytré hodinky a provedete standardní spárování. Od té chvíle můžete do chytrých hodinek instalovat další aplikace. No a pokud jste si vše tak krásně připravili a nainstalovali, můžete začít s vlastním ovládáním chytrých hodinek.
Na první pohled se vám ovládání chytrých hodinek může zdát poněkud chaotické, ale po krátké době manipulace s chytrými hodinkami tomu okamžitě přijdete na kloub. Stačí shlédnout krátký tutoriál pro vaše chytré hodinky Pebble, který je obsažen v ovládací aplikaci, a hned vám vše bude jasné.

Ovládání chytrých hodinek Pebble je tak snadné!

Pořiďte si chytré hodinky Pebble v naše e-shopu a budete překvapeni, jak jednoduché a snadné je jejich ovládání.