Chovatelské potřeby

navštivte naše chovatelské potřeby

Pokud si hodláte pořídit nového člena rodiny – pejska – navštivte naše chovatelské potřeby a připravte mu na uvítanou vhodné hračky a naučte ho si s nimi hrát. Nebude pak kousat do zařízení bytu a vašich bot. Informace o typech hraček a jejich bezpečnosti najdete na našem webu.

Předem mějte připraveno krmivo (které v bohatém výběru a kvalitě nakoupíte v našem chovatelské potřeby), kterým chcete štěně krmit. Pokud si od chovatele přivezete několikadenní dávku krmiva, na které bylo štěně zvyklé, začněte po dvou dnech nahrazovat část původního krmiva novým, aby si štěně pomalu zvykalo na novou stravu..

Začínejte se štěňátkem zvolna!

Štěně byste měli od počátku navykat na péči o srst. Vyberte v našem chovatelské potřeby takové pomůcky, které budou vyhovovat srsti vašeho psa.