Afrodisiaka, jak je neznáme

Dneska si povíme něco o účincích těch látek, které známe pod názvem afrodisiaka. Název vyplývá z řečtiny, kdy tento termín byl odvozen od bohyně lásky, krásy a plodnosti Afrodity. Slouží ke zvýšení vašeho libida, čili zkráceně k tomu, aby se člověk cítil vzrušeněji a měl tak větší sexuální touhu.

Konkrétně

 Jistě znáte některé z nich, zřejmě tím nejznámějším, které se studuje celá staletí a jehož účinky jsou již v dnešní době prokázané, jsou španělské mušky . Ty možná znáte, nebo možná neznáte. Fungují na principu látky, které v sobě má obsažené jeden malý brouček, které mají tyto příznivé účinky na lidské tělo. Za dávných časů se tato látka opravdu získávala z těchto broučků, v dnešní době je tomu ale jinak a veškeré tyto věci se vyrábějí synteticky. Nemusíte se proto bát, že byste požívali nějaké broučky, nebo že by kvůli vašemu potěšení byl snad nějaký zabit. Tomu opravdu tak není.  

Afrodisiaka, jak je neznáme
5 (100%)1