Afrodisiaka, jak je neznáme

Dneska si povíme něco o účincích těch látek, které známe pod názvem afrodisiaka. Název vyplývá z řečtiny, kdy tento termín byl odvozen od bohyně lásky, krásy a plodnosti Afrodity. Slouží ke zvýšení vašeho libida, čili zkráceně k tomu, aby se člověk cítil vzrušeněji a měl tak větší sexuální touhu.

Konkrétně

 Jistě znáte některé z nich, zřejmě tím nejznámějším, které se studuje celá staletí a jehož účinky jsou již v dnešní době prokázané, jsou španělské mušky . Ty možná znáte, nebo možná neznáte. Fungují na principu látky, které v sobě má obsažené jeden malý brouček, které mají tyto příznivé účinky na lidské tělo. Za dávných časů se tato látka opravdu získávala z těchto broučků, v dnešní době je tomu ale jinak a veškeré tyto věci se vyrábějí synteticky. Nemusíte se proto bát, že byste požívali nějaké broučky, nebo že by kvůli vašemu potěšení byl snad nějaký zabit. Tomu opravdu tak není.